Berkeley Winter 2013

Date City WCA LInk
2013-3-9  USA, Berkeley, California Berkeley Winter 2013

Event 1stTime 2ndTime 3rdTime
 Rubik's Cube  Mitchell Lane 10.91  Jeremy Fleischman 11.06  Riley Woo 11.97
 2x2x2 Cube  Edward Lin 3.29  Mitchell Lane 3.42  Lucas Garron 4.29
 4x4x4 Cube  Edward Lin 44.10  Mitchell Lane 49.01  Riley Woo 49.41
 5x5x5 Cube  Edward Lin 1:22.70  Mitchell Lane 1:37.00  Riley Woo 1:44.19
 3x3x3 Blindfolded  Riley Woo 49.81  Shelley Chang 2:05.44  Lucas Garron 2:05.55
 3x3x3 One-Handed  Jeremy Fleischman 17.48  Edward Lin 20.00  Riley Woo 23.07
 Pyraminx  Mitchell Lane 6.25  Edward Lin 7.51  Joseph Lee 7.63
 Square-1  Takao Hashimoto (橋本貴夫) 20.26  Mitchell Lane 35.16  Edward Lin 39.61
  Rubik's Cube   First round   (Average of 5)
Place Person Best Average Region Result Details
1 Edward Lin 9.13   10.26    USA 9.13 10.25 9.52 13.21 11.00
2 Riley Woo 10.16   10.38    USA 10.19 12.75 10.16 10.46 10.50
3 Chia-Wei Lu (呂家維) 10.49   11.19    Taiwan 11.75 10.53 11.28 14.09 10.49
4 Jeremy Fleischman 8.52   11.32    USA 13.00 10.59 8.52 10.61 12.75
5 Nathaniel Knopf 9.94   11.97    USA 9.94 13.27 11.33 11.31 13.44
6 Mitchell Lane 10.40   12.10    USA 13.11 13.59 10.40 11.16 12.02
7 Steven Xu 12.38   13.17    USA 14.08 13.15 12.38 12.40 13.97
8 Lucas Garron 10.58   14.07    Germany 16.75 16.75 14.31 10.58 11.16
9 Joseph Lee 12.00   14.28    USA 13.69 12.00 13.00 16.15 16.47
10 Ryan Lim 13.00   14.76    USA 13.00 14.40 15.09 15.31 14.80
11 Everest Shi 12.40   14.97    Canada 13.40 12.40 16.06 16.63 15.44
12 Vincent Sheu 13.65   14.97    USA 13.65 15.66 15.58 14.77 14.56
13 Alex Ho 14.86   15.59    USA 16.08 15.78 16.58 14.91 14.86
14 Neil Garde 16.02   17.62    USA 16.27 16.66 20.56 19.94 16.02
15 Devin Corr-Robinett 13.03   17.65    USA 13.03 19.30 16.71 16.94 19.58
16 Benjamin Chu 16.53   18.17    USA 24.15 19.63 17.59 17.28 16.53
17 Mark Harris 16.47   18.84    USA 18.71 16.47 20.72 17.38 20.43
18 Shelley Chang 12.02   19.04    USA 12.02 19.78 23.72 17.38 19.96
19 Matthew Escalante 17.25   19.23    USA 18.34 19.91 21.94 19.43 17.25
20 Max Hsiao 16.15   19.60    USA 40.33 16.15 19.36 20.93 18.50
21 Paul Mahvi 19.02   20.79    USA 20.19 19.02 20.31 22.68 21.86
22 Nan Ma 18.86   21.11    China 18.86 20.50 21.16 22.83 21.66
23 Neiman Walker 19.90   23.76    USA 23.58 22.58 25.13 19.90 27.11
24 Andrew Sinclair 21.43   25.88    USA 26.31 34.22 27.71 21.43 23.61
25 Shrinithi Narayanan 22.68   28.42    USA 22.68 30.21 32.84 23.40 31.65
26 Drew Latzke 27.69   31.35    USA 31.91 39.06 32.93 29.22 27.69
27 Brian Kang 26.05   31.75    USA 30.08 33.78 26.05 32.41 32.77
28 James Tran 24.80   31.86    USA 35.06 41.86 24.80 30.56 29.96
29 Aidan Li 27.27   34.00    USA 27.27 29.31 40.50 32.19 47.94
30 Josef Forrest 32.72   34.18    USA 33.08 32.91 36.55 DNF 32.72
31 Shashwat Sparsh 31.63   35.59    USA 36.77 35.94 DNF 34.05 31.63
32 Roger Li 28.40   36.04    USA 39.77 28.40 34.15 34.19 1:49.13
33 Yon Soo Park 29.65   36.50    USA 43.84 29.65 33.41 37.77 38.31
34 Cameron Caro 27.86   37.48    USA 32.84 39.97 39.64 1:30.80 27.86
35 Daniel Shen 29.13   37.55    USA 39.21 29.13 DNF 38.80 34.63
36 Reid Courtney 30.13   37.98    USA 30.13 37.97 40.43 39.19 36.77
37 Brady Boudreau 26.86   38.19    USA 36.63 58.84 45.04 32.91 26.86
38 Eun Hee Kim 35.03   41.22    USA 50.18 35.03 40.53 40.65 42.47
39 Delia Chou 34.19   43.30    USA DNF 54.31 37.84 37.75 34.19
40 Kage Carmona 42.15   46.93    USA 42.15 50.84 47.06 43.41 50.33
41 Samuel Selland 46.16   54.20    USA 46.16 1:05.18 48.38 51.21 1:03.00
42 Gagandeep Bedi 43.80   55.98    USA 43.80 52.19 DNF 51.93 1:03.83
43 Ngai Fong Wong 51.50   1:00.35    Macau 1:06.44 1:01.84 1:04.53 51.50 54.69
44 Tina Tu 48.43   1:01.19    USA 51.13 52.77 1:53.43 48.43 1:19.68
45 Rohan Mahesh 47.06   1:01.51    India 47.06 1:02.68 1:27.83 58.05 1:03.80
46 Ka Yu Yeung 49.78   1:03.45    Hong Kong 2:17.80 49.78 57.71 1:07.83 1:04.80
47 Leung Yu Hin Lai 49.65   1:06.53    Hong Kong 1:43.84 59.74 49.65 1:13.61 1:06.25
48 Amanda Ng 58.13   1:06.95    Indonesia 1:05.47 1:07.43 DNF 1:07.94 58.13
49 Morgan Weiler 1:15.72   1:21.84    USA 1:15.72 1:18.80 1:29.77 1:16.96 3:28.21
50 Wing Hong Ho 55.77   1:22.73    USA 2:07.38 55.77 56.75 1:04.05 2:30.72
51 Anna Tran 1:01.90   1:34.37    USA 2:29.28 1:06.69 1:01.90 2:15.80 1:20.61
52 William Tokumaru 1:27.34   2:20.10    USA 1:27.34 2:24.34 2:13.55 2:22.41 2:29.65
53 Greg Albert 1:05.03   2:34.88    USA DNF 4:55.66 1:05.03 1:31.28 1:17.69
54 Shreyao Khemka 2:17.75   2:59.67    USA 3:08.68 2:42.18 3:08.16 8:18.19 2:17.75
  Rubik's Cube   Second round   (Average of 5)
Place Person Best Average Region Result Details
1 Jeremy Fleischman 10.75   11.20    USA 11.88 10.91 11.11 11.58 10.75
2 Mitchell Lane 9.78   11.52    USA 11.38 12.11 9.78 11.08 13.72
3 Riley Woo 10.41   11.85    USA 10.71 10.41 14.52 12.53 12.30
4 Nathaniel Knopf 11.77   12.55    USA 11.94 12.69 11.77 14.18 13.03
5 Lucas Garron 11.18   13.17    Germany 14.93 11.68 13.06 14.77 11.18
6 Steven Xu 9.68   13.19    USA 14.68 9.68 12.86 14.03 12.69
7 Everest Shi 13.16   14.32    Canada 14.65 14.16 13.16 14.16 20.05
8 Alex Ho 14.41   15.51    USA 16.28 15.31 14.94 16.41 14.41
9 Vincent Sheu 13.53   16.05    USA 14.71 17.28 16.16 20.25 13.53
10 Joseph Lee 13.78   16.45    USA 17.77 16.18 13.78 15.40 18.71
11 Ryan Lim 13.31   16.79    USA 16.52 17.21 13.31 16.63 DNF
12 Shelley Chang 14.44   16.96    USA 14.44 16.86 16.66 17.36 19.13
13 Benjamin Chu 17.30   18.18    USA 17.86 DNF 17.50 17.30 19.19
14 Neiman Walker 14.91   19.30    USA 18.80 17.69 21.41 14.91 23.28
15 Mark Harris 17.34   20.36    USA 19.11 22.68 17.34 19.28 DNF
16 Max Hsiao 19.19   20.50    USA 22.00 19.93 19.19 22.38 19.58
17 Paul Mahvi 18.65   23.23    USA 25.59 18.65 27.52 24.34 19.77
18 Nan Ma 21.41   23.66    China 24.06 24.27 21.41 24.83 22.66
19 Andrew Sinclair 22.19   26.46    USA 26.93 22.19 27.52 32.30 24.93
20 Edward Lin 9.11   DNF    USA 9.11 10.44 11.61 DNF DNF
21 Neil Garde 18.50   DNF    USA DNF 18.86 DNF DNF 18.50
  Rubik's Cube   Final   (Average of 5)
Place Person Best Average Region Result Details
1 Mitchell Lane 9.84   10.91    USA 11.93 10.11 10.69 12.33 9.84
2 Jeremy Fleischman 9.66   11.06    USA 11.90 11.46 11.75 9.66 9.97
3 Riley Woo 10.25   11.97    USA 12.78 13.05 10.25 12.46 10.66
4 Steven Xu 11.63   12.30    USA 12.09 15.36 11.63 12.02 12.80
5 Lucas Garron 10.50   12.85    Germany 14.19 10.50 23.56 11.69 12.68
6 Vincent Sheu 13.77   14.70    USA 13.77 14.25 15.80 15.43 14.43
7 Ryan Lim 13.31   14.72    USA 15.77 13.31 14.05 14.34 15.94
8 Everest Shi 14.36   15.20    Canada 14.94 14.94 14.36 15.72 59.93
9 Alex Ho 13.58   15.26    USA 14.94 14.25 13.58 1:05.13 16.59
10 Nathaniel Knopf 12.33   15.54    USA 17.15 12.33 14.25 15.22 DNF
11 Joseph Lee 13.63   17.54    USA 16.36 18.41 19.40 13.63 17.86
12 Shelley Chang 16.90   18.19    USA 19.05 17.44 21.09 18.09 16.90
  2x2x2 Cube   First round   (Average of 5)
Place Person Best Average Region Result Details
1 Mitchell Lane 2.13   3.50    USA 3.31 3.97 2.13 3.22 4.43
2 Chia-Wei Lu (呂家維) 2.58   4.77    Taiwan 4.06 5.58 2.58 8.34 4.68
3 Riley Woo 3.58   5.22    USA 4.52 7.84 5.86 5.28 3.58
4 Vincent Sheu 3.65   5.23    USA 3.65 3.75 6.46 6.96 5.47
5 Joseph Lee 3.86   5.63    USA 3.86 5.13 6.08 8.00 5.69
6 Edward Lin 2.47   5.74    USA 5.40 2.47 4.68 7.15 DNF
7 Lucas Garron 4.81   5.83    Germany 5.65 9.00 5.68 6.16 4.81
8 Jeremy Fleischman 5.30   5.91    USA 5.30 6.33 6.13 6.18 5.43
9 Devin Corr-Robinett 4.22   6.09    USA 6.09 6.97 4.22 5.61 6.56
10 Paul Mahvi 6.56   7.53    USA 7.43 6.56 9.15 6.88 8.28
11 Nan Ma 6.53   8.06    China 9.08 6.81 8.28 9.80 6.53
12 Alex Ho 5.97   8.46    USA 5.97 7.65 10.46 10.84 7.28
13 Everest Shi 3.02   8.70    Canada 3.11 6.33 3.02 DNF 16.65
14 Neiman Walker 6.27   9.03    USA 8.15 9.30 9.63 6.27 11.66
15 Neil Garde 9.65   10.48    USA 11.31 10.09 13.47 10.03 9.65
16 James Tran 6.97   10.54    USA 13.53 6.97 8.44 19.40 9.65
17 Ryan Lim 3.53   10.61    USA 3.53 12.19 11.43 8.21 13.52
18 Brian Kang 8.06   11.84    USA 11.19 11.94 8.06 12.84 12.38
19 Shrinithi Narayanan 9.09   12.57    USA 9.09 11.77 17.02 15.61 10.33
20 Brady Boudreau 10.71   13.49    USA 12.46 13.41 14.59 15.97 10.71
21 Shashwat Sparsh 10.58   13.65    USA 10.58 12.00 15.09 14.13 14.81
22 Cameron Caro 10.75   13.80    USA 13.09 10.91 17.40 17.96 10.75
  2x2x2 Cube   Final   (Average of 5)
Place Person Best Average Region Result Details
1 Edward Lin 1.25   3.29    USA 1.25 3.47 4.68 3.44 2.97
2 Mitchell Lane 1.16   3.42    USA 1.16 3.59 4.28 3.30 3.36
3 Lucas Garron 3.81   4.29    Germany 3.81 5.06 4.81 4.15 3.91
4 Jeremy Fleischman 4.09   5.66    USA 4.09 7.44 6.15 4.78 6.06
5 Joseph Lee 3.90   5.70    USA 3.90 5.77 5.63 8.59 5.71
6 Vincent Sheu 4.93   6.03    USA 4.93 6.16 6.25 6.27 5.69
7 Riley Woo 3.06   6.14    USA 3.06 9.33 5.00 12.33 4.09
8 Paul Mahvi 4.03   7.33    USA 4.03 7.15 6.94 7.91 9.36
9 Nan Ma 7.36   8.48    China 8.50 9.30 9.43 7.36 7.63
10 Alex Ho 4.90   9.11    USA 7.63 10.30 4.90 9.40 31.61
  4x4x4 Cube   Combined First round   (Average of 5)
Place Person Best Average Region Result Details
1 Edward Lin 39.63   41.16    USA 42.16 39.63 42.53 39.86 41.46
2 Mitchell Lane 43.08   45.50    USA 43.08 46.65 43.55 46.30 47.86
3 Riley Woo 44.36   50.94    USA 47.21 51.80 44.36 53.81 54.93
4 Chia-Wei Lu (呂家維) 47.83   51.83    Taiwan 54.40 50.80 55.90 47.83 50.28
5 Jason Nguyen 51.55   1:02.57    USA 51.55 59.53 1:09.96 1:00.72 1:07.46
6 Jeremy Fleischman 1:01.30   1:04.29    USA 1:04.72 1:09.50 1:01.30 1:03.91 1:04.25
7 Everest Shi 59.59   1:06.25    Canada 59.59 1:04.40 1:09.43 1:04.91 1:12.15
8 Steven Xu 1:00.27   1:10.84    USA 1:15.27 DNF 1:00.27 1:08.11 1:09.15
9 Vincent Sheu 1:11.38   1:15.58    USA 1:14.78 1:12.59 2:01.58 1:19.36 1:11.38
10 Matthew Escalante 1:20.15   1:23.84    USA 1:27.88 1:37.27 1:20.80 1:22.84 1:20.15
11 Ryan Lim 1:23.02   1:34.24    USA 1:27.06 1:41.86 1:23.02 1:38.11 1:37.55
12 Joseph Lee 1:30.34   1:37.63    USA 1:32.47 2:08.18 1:41.71 1:30.34 1:38.72
13 Paul Mahvi 1:29.66   1:37.75    USA 1:42.16 1:43.77 1:33.22 1:29.66 1:37.88
14 Neiman Walker 1:52.93   2:32.51    USA 2:36.71 1:52.93 2:31.47 2:29.36 2:49.44
15 Daniel Shen 2:22.75      USA 2:22.75 2:53.77
16 Cameron Caro 3:28.09      USA 3:28.09 4:38.30
17 Brady Boudreau 4:14.15      USA 4:14.15 DNF
  4x4x4 Cube   Final   (Average of 5)
Place Person Best Average Region Result Details
1 Edward Lin 42.34   44.10    USA 42.34 47.43 43.50 44.65 44.16
2 Mitchell Lane 46.09   49.01    USA 46.09 50.02 47.02 50.00 DNF
3 Riley Woo 43.80   49.41    USA 53.47 43.80 49.11 45.66 56.96
4 Everest Shi 55.91   1:00.60    Canada 1:04.30 1:01.56 57.02 1:03.22 55.91
5 Jeremy Fleischman 54.97   1:01.28    USA 55.05 DNF 1:03.81 1:04.97 54.97
6 Steven Xu 1:02.47   1:06.47    USA 1:02.47 1:06.11 1:03.72 1:09.59 1:18.66
7 Jason Nguyen 1:03.08   1:06.61    USA 1:08.46 1:04.13 1:03.08 1:16.13 1:07.25
8 Vincent Sheu 1:08.83   1:18.37    USA 1:19.84 1:13.81 1:21.47 1:34.50 1:08.83
  5x5x5 Cube   Combined Final   (Average of 5)
Place Person Best Average Region Result Details
1 Edward Lin 1:19.13   1:22.70    USA 1:34.43 1:22.66 1:19.13 1:19.25 1:26.18
2 Mitchell Lane 1:32.59   1:37.00    USA 1:38.59 1:33.63 1:32.59 1:40.09 1:38.77
3 Riley Woo 1:31.65   1:44.19    USA 1:39.58 1:38.41 1:54.59 1:31.65 1:58.88
4 Nathaniel Knopf 1:36.41   1:50.53    USA 1:36.41 1:51.44 2:01.56 1:49.38 1:50.77
5 Everest Shi 1:48.68   1:58.45    Canada 1:48.68 1:56.63 2:00.34 2:04.46 1:58.38
6 Vincent Sheu 2:39.80      USA DNF 2:39.80
7 Matthew Escalante 2:40.41      USA 2:40.41 DNF
8 Paul Mahvi 2:44.66      USA DNF 2:44.66
9 Neiman Walker DNF      USA DNF DNF
  3x3x3 Blindfolded   Final   (Best of 3)
Place Person Best Average Region Result Details
1 Riley Woo 49.81   53.14   NR  USA 54.41 49.81 55.21
2 Shelley Chang 2:05.44   DNF    USA DNF 2:05.44 DNF
3 Lucas Garron 2:05.55   DNF    Germany 2:58.11 DNF 2:05.55
4 Vincent Sheu DNF   DNF    USA DNF DNF DNF
  3x3x3 One-Handed   Combined First round   (Average of 5)
Place Person Best Average Region Result Details
1 Chia-Wei Lu (呂家維) 14.55   16.33    Taiwan 18.19 16.53 15.13 14.55 17.33
2 Jeremy Fleischman 17.00   17.60    USA 18.08 19.71 17.61 17.00 17.11
3 Edward Lin 17.78   19.41    USA 18.03 19.19 17.78 23.63 21.02
4 Mitchell Lane 18.58   21.65    USA 22.78 21.15 21.03 26.72 18.58
5 Steven Xu 20.83   22.21    USA 22.86 22.03 21.75 25.47 20.83
6 Devin Corr-Robinett 21.11   23.06    USA 30.41 21.11 24.44 21.43 23.31
7 Joseph Lee 23.33   25.27    USA 25.31 23.33 36.06 23.83 26.68
8 Riley Woo 20.83   27.11    USA 29.63 20.83 25.11 27.96 28.25
9 Neil Garde 24.71   28.40    USA 27.15 37.58 24.71 26.93 31.11
10 Everest Shi 22.52   28.82    Canada 29.68 32.83 34.31 22.52 23.94
11 Alex Ho 27.30   29.94    USA 27.30 30.28 30.46 29.09 34.69
12 Lucas Garron 27.02   30.08    Germany 34.05 27.02 30.41 28.00 31.83
13 Ryan Lim 21.00   30.34    USA 32.30 29.16 34.84 29.56 21.00
14 Vincent Sheu 28.09   31.28    USA 30.27 29.84 33.72 28.09 34.47
15 Benjamin Chu 32.46   38.18    USA 38.22 35.56 32.46 40.75 52.09
16 Neiman Walker 47.03   51.50    USA DNF 50.11 52.34 47.03 52.05
17 Andrew Sinclair 46.38   59.12    USA 46.38 1:01.71 1:02.09 1:20.72 53.55
18 Roger Li 56.41   1:05.40    USA 56.56 1:19.88 1:15.21 1:04.44 56.41
19 James Tran 1:09.69      USA 1:09.69 1:25.78
20 Brady Boudreau 2:00.36      USA 2:00.36 2:24.68
  3x3x3 One-Handed   Final   (Average of 5)
Place Person Best Average Region Result Details
1 Jeremy Fleischman 15.50   17.48    USA 16.69 17.06 18.68 15.50 18.77
2 Edward Lin 16.21   20.00    USA 16.21 18.81 21.91 19.90 21.28
3 Riley Woo 21.56   23.07    USA 23.06 23.72 21.56 22.43 32.03
4 Mitchell Lane 15.15   23.65    USA 25.33 15.15 23.97 21.96 25.03
5 Steven Xu 23.06   24.68    USA 27.30 23.65 28.72 23.06 23.09
6 Joseph Lee 25.36   27.47    USA 27.15 27.96 25.36 27.30 34.93
7 Everest Shi 22.31   27.55    Canada 22.31 31.78 33.72 25.78 25.08
8 Neil Garde 23.55   32.12    USA 23.55 49.28 27.00 33.33 36.02
  Pyraminx   Final   (Average of 5)
Place Person Best Average Region Result Details
1 Mitchell Lane 4.56   6.25    USA 8.47 4.56 5.41 6.13 7.22
2 Edward Lin 6.94   7.51    USA 8.36 8.40 7.15 7.03 6.94
3 Joseph Lee 6.94   7.63    USA 6.94 9.66 7.50 7.96 7.43
4 Riley Woo 6.36   8.77    USA 10.96 7.33 8.02 6.36 12.00
5 Chia-Wei Lu (呂家維) 7.97   12.02    Taiwan 16.66 29.21 7.97 9.05 10.34
6 Ryan Lim 8.52   12.12    USA 12.16 16.77 8.52 12.83 11.38
7 Vincent Sheu 10.28   12.34    USA 13.15 10.28 21.58 11.81 12.05
8 Lucas Garron 10.13   12.97    Germany 13.69 10.13 11.41 23.25 13.80
9 Paul Mahvi 7.72   14.48    USA 16.61 16.11 10.72 7.72 21.02
10 Everest Shi 9.38   15.38    Canada 16.84 17.44 14.33 14.96 9.38
11 James Tran 10.21   15.78    USA 19.00 15.16 10.21 18.21 13.96
12 Shrinithi Narayanan 12.19   16.88    USA 19.44 18.03 12.19 13.16 19.58
13 Shashwat Sparsh 11.46   17.09    USA 15.94 14.61 22.33 11.46 20.71
14 Alex Ho 12.02   18.29    USA 36.08 26.03 12.02 16.22 12.61
15 Reid Courtney 11.00   18.91    USA 14.47 DNF 11.00 13.46 28.80
16 Brady Boudreau 24.55   33.05    USA 32.81 33.16 24.55 DNF 33.18
  Square-1   Final   (Average of 5)
Place Person Best Average Region Result Details
1 Takao Hashimoto (橋本貴夫) 13.72   20.26    Japan DNF 13.72 21.46 15.13 24.19
2 Mitchell Lane 29.80   35.16    USA 38.08 29.80 32.68 35.21 37.58
3 Edward Lin 30.09   39.61    USA 43.02 DNF 45.69 30.09 30.13
4 Lucas Garron 29.72   43.43    Germany 29.72 56.50 31.71 49.52 49.06
5 Paul Mahvi 51.05   58.89    USA 51.08 51.05 1:03.78 1:13.58 1:01.80
6 Joseph Lee 1:07.78   1:16.06    USA 1:22.90 DNF 1:14.81 1:10.46 1:07.78
7 Matthew Escalante 56.31   1:17.57    USA 1:28.75 1:24.58 1:10.27 1:17.86 56.31
8 Shashwat Sparsh 48.97   1:35.81    USA 1:15.88 2:06.41 2:33.36 1:25.13 48.97
Aidan Li    USA
Aidan Li
Event Round Place Best Average Result Details
Rubik's Cube First round 29 27.27   34.00   27.27 29.31 40.50 32.19 47.94
Alex Ho    USA
Alex Ho
Event Round Place Best Average Result Details
Rubik's Cube Final 9 13.58   15.26   14.94 14.25 13.58 1:05.13 16.59
Second round 8 14.41   15.51   16.28 15.31 14.94 16.41 14.41
First round 13 14.86   15.59   16.08 15.78 16.58 14.91 14.86
2x2x2 Cube Final 10 4.90   9.11   7.63 10.30 4.90 9.40 31.61
First round 12 5.97   8.46   5.97 7.65 10.46 10.84 7.28
3x3x3 One-Handed Combined First round 11 27.30   29.94   27.30 30.28 30.46 29.09 34.69
Pyraminx Final 14 12.02   18.29   36.08 26.03 12.02 16.22 12.61
Amanda Ng    Indonesia
Amanda Ng
Event Round Place Best Average Result Details
Rubik's Cube First round 48 58.13   1:06.95   1:05.47 1:07.43 DNF 1:07.94 58.13
Andrew Sinclair    USA
Andrew Sinclair
Event Round Place Best Average Result Details
Rubik's Cube Second round 19 22.19   26.46   26.93 22.19 27.52 32.30 24.93
First round 24 21.43   25.88   26.31 34.22 27.71 21.43 23.61
3x3x3 One-Handed Combined First round 17 46.38   59.12   46.38 1:01.71 1:02.09 1:20.72 53.55
Anna Tran    USA
Anna Tran
Event Round Place Best Average Result Details
Rubik's Cube First round 51 1:01.90   1:34.37   2:29.28 1:06.69 1:01.90 2:15.80 1:20.61
Benjamin Chu    USA
Benjamin Chu
Event Round Place Best Average Result Details
Rubik's Cube Second round 13 17.30   18.18   17.86 DNF 17.50 17.30 19.19
First round 16 16.53   18.17   24.15 19.63 17.59 17.28 16.53
3x3x3 One-Handed Combined First round 15 32.46   38.18   38.22 35.56 32.46 40.75 52.09
Brady Boudreau    USA
Brady Boudreau
Event Round Place Best Average Result Details
Rubik's Cube First round 37 26.86   38.19   36.63 58.84 45.04 32.91 26.86
2x2x2 Cube First round 20 10.71   13.49   12.46 13.41 14.59 15.97 10.71
4x4x4 Cube Combined First round 17 4:14.15     4:14.15 DNF
3x3x3 One-Handed Combined First round 20 2:00.36     2:00.36 2:24.68
Pyraminx Final 16 24.55   33.05   32.81 33.16 24.55 DNF 33.18
Brian Kang    USA
Brian Kang
Event Round Place Best Average Result Details
Rubik's Cube First round 27 26.05   31.75   30.08 33.78 26.05 32.41 32.77
2x2x2 Cube First round 18 8.06   11.84   11.19 11.94 8.06 12.84 12.38
Cameron Caro    USA
Cameron Caro
Event Round Place Best Average Result Details
Rubik's Cube First round 34 27.86   37.48   32.84 39.97 39.64 1:30.80 27.86
2x2x2 Cube First round 22 10.75   13.80   13.09 10.91 17.40 17.96 10.75
4x4x4 Cube Combined First round 16 3:28.09     3:28.09 4:38.30
Chia-Wei Lu (呂家維)    Taiwan
Chia-Wei Lu (呂家維)
Event Round Place Best Average Result Details
Rubik's Cube First round 3 10.49   11.19   11.75 10.53 11.28 14.09 10.49
2x2x2 Cube First round 2 2.58   4.77   4.06 5.58 2.58 8.34 4.68
4x4x4 Cube Combined First round 4 47.83   51.83   54.40 50.80 55.90 47.83 50.28
3x3x3 One-Handed Combined First round 1 14.55   16.33   18.19 16.53 15.13 14.55 17.33
Pyraminx Final 5 7.97   12.02   16.66 29.21 7.97 9.05 10.34
Daniel Shen    USA
Daniel Shen
Event Round Place Best Average Result Details
Rubik's Cube First round 35 29.13   37.55   39.21 29.13 DNF 38.80 34.63
4x4x4 Cube Combined First round 15 2:22.75     2:22.75 2:53.77
Delia Chou    USA
Delia Chou
Event Round Place Best Average Result Details
Rubik's Cube First round 39 34.19   43.30   DNF 54.31 37.84 37.75 34.19
Devin Corr-Robinett    USA
Devin Corr-Robinett
Event Round Place Best Average Result Details
Rubik's Cube First round 15 13.03   17.65   13.03 19.30 16.71 16.94 19.58
2x2x2 Cube First round 9 4.22   6.09   6.09 6.97 4.22 5.61 6.56
3x3x3 One-Handed Combined First round 6 21.11   23.06   30.41 21.11 24.44 21.43 23.31
Drew Latzke    USA
Drew Latzke
Event Round Place Best Average Result Details
Rubik's Cube First round 26 27.69   31.35   31.91 39.06 32.93 29.22 27.69
Edward Lin    USA
Edward Lin
Event Round Place Best Average Result Details
Rubik's Cube Second round 20 9.11   DNF   9.11 10.44 11.61 DNF DNF
First round 1 9.13   10.26   9.13 10.25 9.52 13.21 11.00
2x2x2 Cube Final 1 1.25   3.29   1.25 3.47 4.68 3.44 2.97
First round 6 2.47   5.74   5.40 2.47 4.68 7.15 DNF
4x4x4 Cube Final 1 42.34   44.10   42.34 47.43 43.50 44.65 44.16
Combined First round 1 39.63   41.16   42.16 39.63 42.53 39.86 41.46
5x5x5 Cube Combined Final 1 1:19.13   1:22.70   1:34.43 1:22.66 1:19.13 1:19.25 1:26.18
3x3x3 One-Handed Final 2 16.21   20.00   16.21 18.81 21.91 19.90 21.28
Combined First round 3 17.78   19.41   18.03 19.19 17.78 23.63 21.02
Pyraminx Final 2 6.94   7.51   8.36 8.40 7.15 7.03 6.94
Square-1 Final 3 30.09   39.61   43.02 DNF 45.69 30.09 30.13
Eun Hee Kim    USA
Eun Hee Kim
Event Round Place Best Average Result Details
Rubik's Cube First round 38 35.03   41.22   50.18 35.03 40.53 40.65 42.47
Everest Shi    Canada
Everest Shi
Event Round Place Best Average Result Details
Rubik's Cube Final 8 14.36   15.20   14.94 14.94 14.36 15.72 59.93
Second round 7 13.16   14.32   14.65 14.16 13.16 14.16 20.05
First round 11 12.40   14.97   13.40 12.40 16.06 16.63 15.44
2x2x2 Cube First round 13 3.02   8.70   3.11 6.33 3.02 DNF 16.65
4x4x4 Cube Final 4 55.91   1:00.60   1:04.30 1:01.56 57.02 1:03.22 55.91
Combined First round 7 59.59   1:06.25   59.59 1:04.40 1:09.43 1:04.91 1:12.15
5x5x5 Cube Combined Final 5 1:48.68   1:58.45   1:48.68 1:56.63 2:00.34 2:04.46 1:58.38
3x3x3 One-Handed Final 7 22.31   27.55   22.31 31.78 33.72 25.78 25.08
Combined First round 10 22.52   28.82   29.68 32.83 34.31 22.52 23.94
Pyraminx Final 10 9.38   15.38   16.84 17.44 14.33 14.96 9.38
Gagandeep Bedi    USA
Gagandeep Bedi
Event Round Place Best Average Result Details
Rubik's Cube First round 42 43.80   55.98   43.80 52.19 DNF 51.93 1:03.83
Greg Albert    USA
Greg Albert
Event Round Place Best Average Result Details
Rubik's Cube First round 53 1:05.03   2:34.88   DNF 4:55.66 1:05.03 1:31.28 1:17.69
James Tran    USA
James Tran
Event Round Place Best Average Result Details
Rubik's Cube First round 28 24.80   31.86   35.06 41.86 24.80 30.56 29.96
2x2x2 Cube First round 16 6.97   10.54   13.53 6.97 8.44 19.40 9.65
3x3x3 One-Handed Combined First round 19 1:09.69     1:09.69 1:25.78
Pyraminx Final 11 10.21   15.78   19.00 15.16 10.21 18.21 13.96
Jason Nguyen    USA
Jason Nguyen
Event Round Place Best Average Result Details
4x4x4 Cube Final 7 1:03.08   1:06.61   1:08.46 1:04.13 1:03.08 1:16.13 1:07.25
Combined First round 5 51.55   1:02.57   51.55 59.53 1:09.96 1:00.72 1:07.46
Jeremy Fleischman    USA
Jeremy Fleischman
Event Round Place Best Average Result Details
Rubik's Cube Final 2 9.66   11.06   11.90 11.46 11.75 9.66 9.97
Second round 1 10.75   11.20   11.88 10.91 11.11 11.58 10.75
First round 4 8.52   11.32   13.00 10.59 8.52 10.61 12.75
2x2x2 Cube Final 4 4.09   5.66   4.09 7.44 6.15 4.78 6.06
First round 8 5.30   5.91   5.30 6.33 6.13 6.18 5.43
4x4x4 Cube Final 5 54.97   1:01.28   55.05 DNF 1:03.81 1:04.97 54.97
Combined First round 6 1:01.30   1:04.29   1:04.72 1:09.50 1:01.30 1:03.91 1:04.25
3x3x3 One-Handed Final 1 15.50   17.48   16.69 17.06 18.68 15.50 18.77
Combined First round 2 17.00   17.60   18.08 19.71 17.61 17.00 17.11
Josef Forrest    USA
Josef Forrest
Event Round Place Best Average Result Details
Rubik's Cube First round 30 32.72   34.18   33.08 32.91 36.55 DNF 32.72
Joseph Lee    USA
Joseph Lee
Event Round Place Best Average Result Details
Rubik's Cube Final 11 13.63   17.54   16.36 18.41 19.40 13.63 17.86
Second round 10 13.78   16.45   17.77 16.18 13.78 15.40 18.71
First round 9 12.00   14.28   13.69 12.00 13.00 16.15 16.47
2x2x2 Cube Final 5 3.90   5.70   3.90 5.77 5.63 8.59 5.71
First round 5 3.86   5.63   3.86 5.13 6.08 8.00 5.69
4x4x4 Cube Combined First round 12 1:30.34   1:37.63   1:32.47 2:08.18 1:41.71 1:30.34 1:38.72
3x3x3 One-Handed Final 6 25.36   27.47   27.15 27.96 25.36 27.30 34.93
Combined First round 7 23.33   25.27   25.31 23.33 36.06 23.83 26.68
Pyraminx Final 3 6.94   7.63   6.94 9.66 7.50 7.96 7.43
Square-1 Final 6 1:07.78   1:16.06   1:22.90 DNF 1:14.81 1:10.46 1:07.78
Ka Yu Yeung    Hong Kong
Ka Yu Yeung
Event Round Place Best Average Result Details
Rubik's Cube First round 46 49.78   1:03.45   2:17.80 49.78 57.71 1:07.83 1:04.80
Kage Carmona    USA
Kage Carmona
Event Round Place Best Average Result Details
Rubik's Cube First round 40 42.15   46.93   42.15 50.84 47.06 43.41 50.33
Leung Yu Hin Lai    Hong Kong
Leung Yu Hin Lai
Event Round Place Best Average Result Details
Rubik's Cube First round 47 49.65   1:06.53   1:43.84 59.74 49.65 1:13.61 1:06.25
Lucas Garron    Germany
Lucas Garron
Event Round Place Best Average Result Details
Rubik's Cube Final 5 10.50   12.85   14.19 10.50 23.56 11.69 12.68
Second round 5 11.18   13.17   14.93 11.68 13.06 14.77 11.18
First round 8 10.58   14.07   16.75 16.75 14.31 10.58 11.16
2x2x2 Cube Final 3 3.81   4.29   3.81 5.06 4.81 4.15 3.91
First round 7 4.81   5.83   5.65 9.00 5.68 6.16 4.81
3x3x3 Blindfolded Final 3 2:05.55   DNF   2:58.11 DNF 2:05.55
3x3x3 One-Handed Combined First round 12 27.02   30.08   34.05 27.02 30.41 28.00 31.83
Pyraminx Final 8 10.13   12.97   13.69 10.13 11.41 23.25 13.80
Square-1 Final 4 29.72   43.43   29.72 56.50 31.71 49.52 49.06
Mark Harris    USA
Mark Harris
Event Round Place Best Average Result Details
Rubik's Cube Second round 15 17.34   20.36   19.11 22.68 17.34 19.28 DNF
First round 17 16.47   18.84   18.71 16.47 20.72 17.38 20.43
Matthew Escalante    USA
Matthew Escalante
Event Round Place Best Average Result Details
Rubik's Cube First round 19 17.25   19.23   18.34 19.91 21.94 19.43 17.25
4x4x4 Cube Combined First round 10 1:20.15   1:23.84   1:27.88 1:37.27 1:20.80 1:22.84 1:20.15
5x5x5 Cube Combined Final 7 2:40.41     2:40.41 DNF
Square-1 Final 7 56.31   1:17.57   1:28.75 1:24.58 1:10.27 1:17.86 56.31
Max Hsiao    USA
Max Hsiao
Event Round Place Best Average Result Details
Rubik's Cube Second round 16 19.19   20.50   22.00 19.93 19.19 22.38 19.58
First round 20 16.15   19.60   40.33 16.15 19.36 20.93 18.50
Mitchell Lane    USA
Mitchell Lane
Event Round Place Best Average Result Details
Rubik's Cube Final 1 9.84   10.91   11.93 10.11 10.69 12.33 9.84
Second round 2 9.78   11.52   11.38 12.11 9.78 11.08 13.72
First round 6 10.40   12.10   13.11 13.59 10.40 11.16 12.02
2x2x2 Cube Final 2 1.16   3.42   1.16 3.59 4.28 3.30 3.36
First round 1 2.13   3.50   3.31 3.97 2.13 3.22 4.43
4x4x4 Cube Final 2 46.09   49.01   46.09 50.02 47.02 50.00 DNF
Combined First round 2 43.08   45.50   43.08 46.65 43.55 46.30 47.86
5x5x5 Cube Combined Final 2 1:32.59   1:37.00   1:38.59 1:33.63 1:32.59 1:40.09 1:38.77
3x3x3 One-Handed Final 4 15.15   23.65   25.33 15.15 23.97 21.96 25.03
Combined First round 4 18.58   21.65   22.78 21.15 21.03 26.72 18.58
Pyraminx Final 1 4.56   6.25   8.47 4.56 5.41 6.13 7.22
Square-1 Final 2 29.80   35.16   38.08 29.80 32.68 35.21 37.58
Morgan Weiler    USA
Morgan Weiler
Event Round Place Best Average Result Details
Rubik's Cube First round 49 1:15.72   1:21.84   1:15.72 1:18.80 1:29.77 1:16.96 3:28.21
Nan Ma    China
Nan Ma
Event Round Place Best Average Result Details
Rubik's Cube Second round 18 21.41   23.66   24.06 24.27 21.41 24.83 22.66
First round 22 18.86   21.11   18.86 20.50 21.16 22.83 21.66
2x2x2 Cube Final 9 7.36   8.48   8.50 9.30 9.43 7.36 7.63
First round 11 6.53   8.06   9.08 6.81 8.28 9.80 6.53
Nathaniel Knopf    USA
Nathaniel Knopf
Event Round Place Best Average Result Details
Rubik's Cube Final 10 12.33   15.54   17.15 12.33 14.25 15.22 DNF
Second round 4 11.77   12.55   11.94 12.69 11.77 14.18 13.03
First round 5 9.94   11.97   9.94 13.27 11.33 11.31 13.44
5x5x5 Cube Combined Final 4 1:36.41   1:50.53   1:36.41 1:51.44 2:01.56 1:49.38 1:50.77
Neil Garde    USA
Neil Garde
Event Round Place Best Average Result Details
Rubik's Cube Second round 21 18.50   DNF   DNF 18.86 DNF DNF 18.50
First round 14 16.02   17.62   16.27 16.66 20.56 19.94 16.02
2x2x2 Cube First round 15 9.65   10.48   11.31 10.09 13.47 10.03 9.65
3x3x3 One-Handed Final 8 23.55   32.12   23.55 49.28 27.00 33.33 36.02
Combined First round 9 24.71   28.40   27.15 37.58 24.71 26.93 31.11
Neiman Walker    USA
Neiman Walker
Event Round Place Best Average Result Details
Rubik's Cube Second round 14 14.91   19.30   18.80 17.69 21.41 14.91 23.28
First round 23 19.90   23.76   23.58 22.58 25.13 19.90 27.11
2x2x2 Cube First round 14 6.27   9.03   8.15 9.30 9.63 6.27 11.66
4x4x4 Cube Combined First round 14 1:52.93   2:32.51   2:36.71 1:52.93 2:31.47 2:29.36 2:49.44
5x5x5 Cube Combined Final 9 DNF     DNF DNF
3x3x3 One-Handed Combined First round 16 47.03   51.50   DNF 50.11 52.34 47.03 52.05
Ngai Fong Wong    Macau
Ngai Fong Wong
Event Round Place Best Average Result Details
Rubik's Cube First round 43 51.50   1:00.35   1:06.44 1:01.84 1:04.53 51.50 54.69
Paul Mahvi    USA
Paul Mahvi
Event Round Place Best Average Result Details
Rubik's Cube Second round 17 18.65   23.23   25.59 18.65 27.52 24.34 19.77
First round 21 19.02   20.79   20.19 19.02 20.31 22.68 21.86
2x2x2 Cube Final 8 4.03   7.33   4.03 7.15 6.94 7.91 9.36
First round 10 6.56   7.53   7.43 6.56 9.15 6.88 8.28
4x4x4 Cube Combined First round 13 1:29.66   1:37.75   1:42.16 1:43.77 1:33.22 1:29.66 1:37.88
5x5x5 Cube Combined Final 8 2:44.66     DNF 2:44.66
Pyraminx Final 9 7.72   14.48   16.61 16.11 10.72 7.72 21.02
Square-1 Final 5 51.05   58.89   51.08 51.05 1:03.78 1:13.58 1:01.80
Reid Courtney    USA
Reid Courtney
Event Round Place Best Average Result Details
Rubik's Cube First round 36 30.13   37.98   30.13 37.97 40.43 39.19 36.77
Pyraminx Final 15 11.00   18.91   14.47 DNF 11.00 13.46 28.80
Riley Woo    USA
Riley Woo
Event Round Place Best Average Result Details
Rubik's Cube Final 3 10.25   11.97   12.78 13.05 10.25 12.46 10.66
Second round 3 10.41   11.85   10.71 10.41 14.52 12.53 12.30
First round 2 10.16   10.38   10.19 12.75 10.16 10.46 10.50
2x2x2 Cube Final 7 3.06   6.14   3.06 9.33 5.00 12.33 4.09
First round 3 3.58   5.22   4.52 7.84 5.86 5.28 3.58
4x4x4 Cube Final 3 43.80   49.41   53.47 43.80 49.11 45.66 56.96
Combined First round 3 44.36   50.94   47.21 51.80 44.36 53.81 54.93
5x5x5 Cube Combined Final 3 1:31.65   1:44.19   1:39.58 1:38.41 1:54.59 1:31.65 1:58.88
3x3x3 Blindfolded Final 1 49.81   53.14   NR 54.41 49.81 55.21
3x3x3 One-Handed Final 3 21.56   23.07   23.06 23.72 21.56 22.43 32.03
Combined First round 8 20.83   27.11   29.63 20.83 25.11 27.96 28.25
Pyraminx Final 4 6.36   8.77   10.96 7.33 8.02 6.36 12.00
Roger Li    USA
Roger Li
Event Round Place Best Average Result Details
Rubik's Cube First round 32 28.40   36.04   39.77 28.40 34.15 34.19 1:49.13
3x3x3 One-Handed Combined First round 18 56.41   1:05.40   56.56 1:19.88 1:15.21 1:04.44 56.41
Rohan Mahesh    India
Rohan Mahesh
Event Round Place Best Average Result Details
Rubik's Cube First round 45 47.06   1:01.51   47.06 1:02.68 1:27.83 58.05 1:03.80
Ryan Lim    USA
Ryan Lim
Event Round Place Best Average Result Details
Rubik's Cube Final 7 13.31   14.72   15.77 13.31 14.05 14.34 15.94
Second round 11 13.31   16.79   16.52 17.21 13.31 16.63 DNF
First round 10 13.00   14.76   13.00 14.40 15.09 15.31 14.80
2x2x2 Cube First round 17 3.53   10.61   3.53 12.19 11.43 8.21 13.52
4x4x4 Cube Combined First round 11 1:23.02   1:34.24   1:27.06 1:41.86 1:23.02 1:38.11 1:37.55
3x3x3 One-Handed Combined First round 13 21.00   30.34   32.30 29.16 34.84 29.56 21.00
Pyraminx Final 6 8.52   12.12   12.16 16.77 8.52 12.83 11.38
Samuel Selland    USA
Samuel Selland
Event Round Place Best Average Result Details
Rubik's Cube First round 41 46.16   54.20   46.16 1:05.18 48.38 51.21 1:03.00
Shashwat Sparsh    USA
Shashwat Sparsh
Event Round Place Best Average Result Details
Rubik's Cube First round 31 31.63   35.59   36.77 35.94 DNF 34.05 31.63
2x2x2 Cube First round 21 10.58   13.65   10.58 12.00 15.09 14.13 14.81
Pyraminx Final 13 11.46   17.09   15.94 14.61 22.33 11.46 20.71
Square-1 Final 8 48.97   1:35.81   1:15.88 2:06.41 2:33.36 1:25.13 48.97
Shelley Chang    USA
Shelley Chang
Event Round Place Best Average Result Details
Rubik's Cube Final 12 16.90   18.19   19.05 17.44 21.09 18.09 16.90
Second round 12 14.44   16.96   14.44 16.86 16.66 17.36 19.13
First round 18 12.02   19.04   12.02 19.78 23.72 17.38 19.96
3x3x3 Blindfolded Final 2 2:05.44   DNF   DNF 2:05.44 DNF
Shreyao Khemka    USA
Shreyao Khemka
Event Round Place Best Average Result Details
Rubik's Cube First round 54 2:17.75   2:59.67   3:08.68 2:42.18 3:08.16 8:18.19 2:17.75
Shrinithi Narayanan    USA
Shrinithi Narayanan
Event Round Place Best Average Result Details
Rubik's Cube First round 25 22.68   28.42   22.68 30.21 32.84 23.40 31.65
2x2x2 Cube First round 19 9.09   12.57   9.09 11.77 17.02 15.61 10.33
Pyraminx Final 12 12.19   16.88   19.44 18.03 12.19 13.16 19.58
Steven Xu    USA
Steven Xu
Event Round Place Best Average Result Details
Rubik's Cube Final 4 11.63   12.30   12.09 15.36 11.63 12.02 12.80
Second round 6 9.68   13.19   14.68 9.68 12.86 14.03 12.69
First round 7 12.38   13.17   14.08 13.15 12.38 12.40 13.97
4x4x4 Cube Final 6 1:02.47   1:06.47   1:02.47 1:06.11 1:03.72 1:09.59 1:18.66
Combined First round 8 1:00.27   1:10.84   1:15.27 DNF 1:00.27 1:08.11 1:09.15
3x3x3 One-Handed Final 5 23.06   24.68   27.30 23.65 28.72 23.06 23.09
Combined First round 5 20.83   22.21   22.86 22.03 21.75 25.47 20.83
Takao Hashimoto (橋本貴夫)    Japan
Takao Hashimoto (橋本貴夫)
Event Round Place Best Average Result Details
Square-1 Final 1 13.72   20.26   DNF 13.72 21.46 15.13 24.19
Tina Tu    USA
Tina Tu
Event Round Place Best Average Result Details
Rubik's Cube First round 44 48.43   1:01.19   51.13 52.77 1:53.43 48.43 1:19.68
Vincent Sheu    USA
Vincent Sheu
Event Round Place Best Average Result Details
Rubik's Cube Final 6 13.77   14.70   13.77 14.25 15.80 15.43 14.43
Second round 9 13.53   16.05   14.71 17.28 16.16 20.25 13.53
First round 12 13.65   14.97   13.65 15.66 15.58 14.77 14.56
2x2x2 Cube Final 6 4.93   6.03   4.93 6.16 6.25 6.27 5.69
First round 4 3.65   5.23   3.65 3.75 6.46 6.96 5.47
4x4x4 Cube Final 8 1:08.83   1:18.37   1:19.84 1:13.81 1:21.47 1:34.50 1:08.83
Combined First round 9 1:11.38   1:15.58   1:14.78 1:12.59 2:01.58 1:19.36 1:11.38
5x5x5 Cube Combined Final 6 2:39.80     DNF 2:39.80
3x3x3 Blindfolded Final 4 DNF   DNF   DNF DNF DNF
3x3x3 One-Handed Combined First round 14 28.09   31.28   30.27 29.84 33.72 28.09 34.47
Pyraminx Final 7 10.28   12.34   13.15 10.28 21.58 11.81 12.05
William Tokumaru    USA
William Tokumaru
Event Round Place Best Average Result Details
Rubik's Cube First round 52 1:27.34   2:20.10   1:27.34 2:24.34 2:13.55 2:22.41 2:29.65
Wing Hong Ho    USA
Wing Hong Ho
Event Round Place Best Average Result Details
Rubik's Cube First round 50 55.77   1:22.73   2:07.38 55.77 56.75 1:04.05 2:30.72
Yon Soo Park    USA
Yon Soo Park
Event Round Place Best Average Result Details
Rubik's Cube First round 33 29.65   36.50   43.84 29.65 33.41 37.77 38.31